Wysyłka i płatność

Koszty wysyłki

Koszt wysyłki każdego zamówienia do Polski wynosi 17 PLN. Wysyłka jest bezpłatna dla wszystkich zamówień od 250 PLN. 

W przypadku przesyłek do Niemiec i Włoch koszt to 30 PLN. Wysyłka jest bezpłatna dla wszystkich zamówień od 172 PLN. 

W przypadku przesyłek do Austrii koszt wysyłki wynosi 25 PLN. Dla wszystkich zamówień od 172 PLN wysyłka jest bezpłatna.

W przypadku przesyłek do Belgii, Holandii i Luksemburga koszt wysyłki każdego zamówienia wynosi 43 PLN. Dla wszystkich zamówień od 430 PLN wysyłka jest bezpłatna.

Koszt wysyłki do Hiszpanii, Węgier, Czech, Liechtensteinu i Szwajcarii wynosi 86 PLN. W przypadku zamówień powyżej 430 PLN wysyłka będzie bezpłatna.

Wszystkie nasze zamówienia wysyłamy z Niemiec. W przypadku przesyłek na terenie UE nie stosuje się podatku VAT od importu ani ceł.

W przypadku przesyłek do krajów nienależących do UE, takich jak Szwajcaria, mogą obowiązywać opłaty.

Należy pamiętać, że każdy kraj ma inne przepisy celne i import-VAT. Opłaty celne są w 100% przekazywane do kraju importu i muszą zostać pokryte przez Ciebie.

W przypadku odrzucenia dostawy paczki przez przewoźnika opłaty te nadal obowiązują i zostaną odjęte od zwrotu.

W przypadku przesyłek do Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Estonii, Łotwy, Litwy, Monako, Portugalii, Irlandii, Słowacji i Słowenii koszt wynosi 103 PLN. Wysyłamy za darmo od wartości zamówienia wynoszącej 516 PLN.

W przypadku przesyłek na Maltę, Chorwację, Cypr, San Marino, Andorę, Bułgarię, Rumunię i Grecję koszt wysyłki wynosi 215 PLN. Tutaj wysyłamy bezpłatnie dla zamówień od 817 PLN.

W przypadku przesyłek do Afryki, Azji, Ameryki Południowej oraz Australii i Oceanii koszt wysyłki wynosi 365 PLN za zamówienie. Wysyłka jest bezpłatna dla zamówień od 1247 PLN.

Nie wysyłamy do Francji, Wielkiej Brytanii, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego, Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne, Wysp Kanaryjskich, Gujany Francuskiej, Polinezji Francuskiej, Gwadelupy, Martyniki, Majotty, Reunionu, Sint Maartenu, i Wysp Dziewiczych.

Czas dostawy

Standardowa dostawa

Po otrzymaniu zamówienia przetworzenie go i przekazanie przewoźnikowi zajmuje zwykle 1-3 dni. Jak tylko otrzymasz potwierdzenie wysyłki, powinieneś otrzymać paczkę w ciągu 3-5 dni roboczych.

Uwaga
: w czasie trwania specjalnych wydarzeń, takich jak Black Friday, Boże Narodzenie, Walentynki lub Dzień Matki, przetwarzanie Twojego zamówienia może potrwać dodatkowe 5-7 dni roboczych ze względu na wyjątkowo dużą liczbę zamówień.

Jeśli nie otrzymasz paczki po 15 dniach roboczych, skontaktuj się z nami.

Obecnie nie znamy żadnych opóźnień w dostawie związanych z Covid-19.

Przesyłka ekspresowa

Oferujemy przesyłki ekspresowe do Polski z UPS. Jeśli złożysz zamówienie w dni powszednie przed 10:00, paczka zostanie dostarczona 2 dni później. Dostawy ekspresowe do odległych obszarów mogą potrwać 1 dzień dłużej.

Zasadniczo UPS nie dostarcza przesyłek w soboty i niedziele.

Metody płatności

Ceny pokazane w tym sklepie są cenami końcowymi w PLN: zawierają wszystkie składniki ceny i VAT. Wszelkie koszty wysyłki są dodawane do nich w zależności od całkowitego zamówienia. Tylko w przypadku dostawy transgranicznej można doliczyć dodatkowe podatki (np. Zakup wewnątrz Wspólnoty) i / lub cła, które należy zapłacić właściwym organom celnym lub podatkowym (a nie Ava & May jako sprzedawca).

Nasz sklep oferuje następujące metody płatności:

  • Przelew natychmiastowy z Przelewy24
  • Płatność kartą (Visa, Mastercard, American Express)
  • Paypal