O AVA & MAY

AVA & MAY pisze historię dwunastomiesięcznej podróży dookoła świata. Inspirujemy, zachęcamy do marzeń. Każda podróż reprezentuje chwile i wspomnienia, część nas samych, która kształtuje nas i odtąd już nigdy nie opuszcza.

AVA & MAY narodziło się z chęci zachowania wrażeń z całego świata i spełnienia naszych podróżniczych planów. Tworzymy produkty, które dosłownie przenoszą zapachy świata do Twojego domu.

Chcemy ożywić wspomnienia, sprawić, że będziesz chciał/a czegoś nowego. Zabrać Cię w niesamowitą, zapachową podróż. Ważne jest dla nas nie tylko dostarczanie emocjonalnych, ale także wysokiej jakości produktów, które opracowaliśmy z wielką dbałością o szczegóły. Chcemy zbudować wokół siebie silną społeczność odkrywców i poszukiwaczy przygód, którzy potrafią odnaleźć się w każdym miejscu na Ziemi!
„Nadeszła ta chwila i nie było odwrotu. Mieliśmy zanurzyć się w naszą wielką przygodę ... Świecie, nadchodzimy!”

Unikalne zapachy

AVA & MAY oferuje wysokiej jakości produkty zapachowe, które wprowadzą aromaty z całego świata do Twojego domu. Cenimy najwyższą jakość i naturalność.

  • Zapachy opracowane przez perfumiarza

    Wszystkie nasze zapachy są opracowywane wspólnie z renomowanymi perfumiarzami. Każdy zapach jest tak złożony, jak niepowtarzalny.

  • Wykonane ręcznie, z troską i pasją

    Nasze produkty są wykonywane ręcznie, aby zawsze gwarantować ich doskonałą jakość. Każdy produkt jest zatem wyjątkowy w swojej realizacji.

  • Wegańskie

    Nasze świece są wolne od szkodliwych substancji, wykonane w 100% z wosku sojowego, który jest również używany w żywności.

Z nami dookoła świata

Dzięki naszym zapachom zabierzemy Cię w podróż dookoła świata: od serca Paryża przez karaibskie plaże z ich kokosowym zapachem, po dzikie wycieczki tuk tukiem między dziką roślinnością a tętniącymi życiem metropoliami. Nasze produkty sprawią, że przeżyjesz lub zamarzysz o tych miejscach, dalekich i cudownych. Na co czekasz? Odkryj je lub przeżyj ponownie z nami ...

Kolorowa różnorodność

Nasze produkty są tak różnorodne, jak szeroki świat. Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby zmienić cztery ściany w oazę dobrego samopoczucia. Bez względu na to, czy wybierasz świece, dyfuzory, mydła, pachnące saszetki czy relaksujący masaż dla dwojga - Twój dom pełen będzie wyjątkowych zapachów. Z nami każdy znajdzie coś dla siebie - fani słodkich lub owocowych zapachów, miłośnicy pikantnego Orientu czy świeżości oceanu.

„Ten zmieniający się wieczór trwał około półtora roku temu. W międzyczasie znów siedzimy na kanapie. Nowe mieszkanie, nowe środowisko. Uśmiechamy się do siebie. Ta podróż dookoła świata była prawdopodobnie najlepszą decyzją naszego życia ... ”

@AVAMAY_PL

Śledź naszą przygodę na Instagramie

OBSERWUJ NAS