Wszystko nowe w AVA & MAY!

Poddaliśmy nasz sklep wiosennemu odświeżenu. Jesteśmy teraz jeszcze szybsi i wygodniejsi.
Wszystko nowe w AVA & MAY!
Sascha Dexler
Sascha
przeczytasz w  min

Trudno przegapić: odnowiliśmy naszą obecność online. Możesz teraz zanurzyć się głębiej w świat AVA & MAY oraz korzystać z zupełnie nowych funkcji.

Wykorzystaliśmy ciszę panującą podczas home office w ciągu ostatnich kilku tygodni, aby przedstawić Wam naszą całkowicie ulepszoną obecność w Internecie. I prawie nic nie pozostało takie samo - nowy projekt, nowe zdjęcia, nowe teksty i wiele więcej. Mamy nadzieję, że jesteś równie szczęśliwy jak cały zespół AVA & MAY!

Oprócz odświeżenia wizualnego znajdziecie też się wiele innowacji. Niektóre z nich chcielibyśmy przedstawić poniżej.

1. Strony produktów: jeszcze więcej informacji, jeszcze więcej pięknych zdjęć

Wiemy, jak trudno jest zrozumieć zapachy naszych produktów przed ich zakupem. Właśnie dlatego z dbałością o najmniejszy szczegół ulepszyliśmy strony produktów. Dzięki nowej zawartości i tekstom, teraz możesz jeszcze dokładniej poczuć nasze zapachy i klimat danego miejsca, którym inspirowaliśmy się podczas tworzenia produktu.

2. Innowacje: zawsze aktualne

Na naszej stronie internetowej znajdziesz karuzelę w dolnej części, która po raz pierwszy daje widok naszych nadchodzących kolekcji. Dokąd zmierza AVA & MAY? Możesz dowiedzieć się tutaj. A po naciśnięciu jednego przycisków możesz być wygodnie powiadamiany o premierach, dzięki czemu masz gwarancję, że będziesz jednym z pierwszych, którzy kupią nasze najnowsze produkty.

3. Blog: Jeszcze więcej w zamian

Bez ciebie nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że jesteście z nami jako lojalni towarzysze naszej podróży. Dlatego chcielibyśmy jeszcze bardziej zaangażować Cię w rozwój produktu i dać ci możliwość aktywnego zgłaszania sugestii dotyczących ulepszeń i życzeń. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest nasz blog, który będzie wyposażony w jeszcze więcej ankiet w przyszłości, a także możliwość zgłaszania własnych pomysłów i omawiania ich ze społecznością. Możesz być podekscytowany!

"Podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku."

Nasza podróż dopiero się zaczyna. W ciągu najbliższych kilku tygodni mamy dla Ciebie wiele wspaniałych nowych funkcji i ulepszeń. W międzyczasie napisz nam swoją opinię w komentarzach, czekamy na nie z niecierpliwością.

Twój zespół AVA & MAY

@AVAMAY_PL

Śledź naszą przygodę na Instagramie

OBSERWUJ NAS