Głosuj: o czym chcesz czytać na naszym blogu?

Głosuj teraz na temat tematów, o których pisać na naszym blogu w przyszłości.
Głosuj: o czym chcesz czytać na naszym blogu?
Sascha Dexler
Sascha
przeczytasz w  min

Dużą nowością naszej ulepszonej strony jest blog. Głosuj teraz, które tematy Cię szczególnie interesują.

Jak już wspominaliśmy w naszym wprowadzającym do nowej witryny artykule , chcielibyśmy nawiązać z Tobą bliższy kontakt na naszym blogu. Nie chodzi o prezentowanie artykułów, które naszym zdaniem będą interesujące - chcemy żeby zainteresowały właśnie Ciebie! Chcielibyśmy regularnie angażować Cię w dalszy rozwój naszych produktów.

Jakie tematy Cię interesują?

Chcielibyśmy dowiedzieć się od Ciebie, jakie tematy naprawdę Cię interesują jako posty na blogu. Czy chcesz zajrzeć za kulisy AVA & MAY i dowiedzieć się więcej o rozwoju zespołu i produkowt? A może chcesz uzyskać wskazówki dotyczące podróży do naszych miejsc docelowych, które stały się inspiracją dla stworzenia produktów? A może czekasz też na kilka inspiracji, w jaki sposób możesz pięknie ozdobić swój dom z naszymi produktami? Cokolwiek to jest, powiedz nam o tym! Z chęcią o tym napiszemy.

Głosuj lub komentuj ankietę

Jak wyrazić swoją opinię? Po prawej stronie (jeśli czytasz nas na komputerze) lub na końcu tego postu (jeśli odwiedzasz stronę na smartfonie) znajdziesz ankietę, w której znajdziesz kilka odpowiedzi. Jeśli nie możesz tam znaleźć swoich ulubionych - napisz w komentarzu wszelkie inne pomysły lub sugestie, o których chcesz tutaj poczytać.

Jesteśmy ciekawi, jakie są Twoje zainteresowania i będziemy ciężko pracować, aby przedstawić Ci artykuły, który z chęcią przeczytasz. Z góry dziękujemy za wsparcie!

Twój zespół AVA & MAY

@AVAMAY_PL

Śledź naszą przygodę na Instagramie

OBSERWUJ NAS