Kulisy AVA & MAY - Theresa

Nowa seria postów na blogu - „Kulisy AVA & MAY”. Przedstawiamy Ci cały nasz zespół! Jako pierwsza: Theresa z zespołu graficznego
Kulisy AVA & MAY - Theresa
Carla Schmidt
Carla
przeczytasz w  min

Cześć ludzie,

„Kulisy AVA & MAY” to nasza nowa kategoria blogowa, w której chcielibyśmy przedstawić Wam nasz zespół i pokazać firmę z naszej strony :)
Bez dłuższych wstępów - zaczynajmy!
Przedstawiamy Theresę z zespołu kreatywnego.
Co robiła przed AVA & MAY i jakie są jej największe podróżnicze marzenia? 👇

Hej :) Czym zajmujesz się w AVA & MAY?

Cześć, jestem Theresa i jestem częścią zespołu kreatywnego. Wraz z moim teamem graficznym odpowiadam za wszelkie obrazy, małe GIF-y, materiały do ​​druku i wszystko, co ma cokolwiek wspólnego z grafiką. Robię to nie tylko dla AVA & MAY, ale także dla naszej siostrzanej marki FAYNT

A dlaczego zdecydowałaś się na pracę w AVA & MAY?

Początkowo pracowałam jako projektantka wnętrz. Ale na studiach zauważyłam, że to nie jest dla mnie satysfakcjonujące. Dlatego chciałam zmienić swoją karierę i zaczęłam szukać wolnych stanowisk dla grafików. Wysłałam swoją aplikację bez żadnych oczekiwań. I co tu dużo mówić… zadziałało! I teraz jestem tutaj bardzo szczęśliwa. Nigdy nie żałowałam swojej decyzji.

Jak wygląda dla Ciebie normalny dzień pracy?

Wszystko zależy od tego, czy pracuję w domu, czy w biurze. Zazwyczaj zaczynam dzień od napoju (najlepsza jest mrożona Matcha), zaopatruję się w przekąski i chwilę rozmawiam ze współpracownikami. Po przyjemnościach przychodzi praca. Razem z teamem graficznym organizuję wszystkie zadania, które należy wykonać do końca dnia lub tygodnia. Potem mam spotkania i opracowuję grafiki. Przerwy na lunch lubię spędzać z resztą naszego zespołu: siedzimy nad Szprewą i pracujemy nad opalenizną (gdy świeci słońce ;)).

Co najbardziej lubisz w AVA & MAY?

Podoba mi się, że pracuję dla AVA & MAY i FAYNT, ponieważ obie marki są tak różne, że nigdy mi się nie nudzi. Dużym plusem jest to, że możemy pracować z domu lub nawet z innego kraju. Ale oczywiście uwielbiam też chodzić do biura, aby zobaczyć wszystkich wspaniałych ludzi, z którymi pracuję - i o czym warto wspomnieć - w biurze mamy super klimat i przekąski! :)

Jakie są twoje ulubione zapachy z AVA & MAY i dlaczego?

Bardzo lubię nuty drzewne, dlatego moimi ulubionymi są nasze skandynawskie zapachy. Ale jest też wiele innych świetnych produktów. Bardzo lubię zapach Nara, bo kojarzy mi się z moim rodzinnym domem, w którym zawsze pachnie zieloną herbatą i cytryną.

Scandinavia Duftkerzen

 

Gdzie lubisz spędzać wakacje i jaki jest Twój następny cel podróży?

Na świecie jest tyle pięknych miejsc! Wolę miejsca z zapierającą dech w piersiach przyrodą w połączeniu z pieszymi wędrówkami, ale też nigdy nie odmówiłbym wycieczki po mieście. Moja niezapomniana podróż to ta w Australii, gdzie podróżowałam z moim najlepszym przyjacielem, którego rodzina mieszka w Brisbane. Pozwoliło nam to również poznać kilku miejscowych. Australia jest tak różnorodna: pływanie w naturalnym basenie, wędrówki po lesie deszczowym, biwakowanie na wybrzeżu i oczywiście wszystkie piękne, a czasem przerażające stworzenia (nienawidzę pająków ... a było ich dużo, haha). Moim marzeniem jest również: USA (Nowy Jork), Japonia, Korea i wiele, wiele innych...

Jak radzisz sobie ze stresem?

To dobre pytanie. Czasami pomaga mi zaczerpnięcie świeżego powietrza, spacer lub po prostu rozmowa z kolegami lub przyjaciółmi. Kiedy jest naprawdę trudny i intensywny czas, staram się skupić na tym, co mnie cieszy po długim, ciężkim dniu pracy. Na przykład pójście na koncert, oglądanie telewizji z moim współlokatorem, spotkania z przyjaciółmi i jedzenie dużej ilości dobrego jedzenia, abym mogła się zrelaksować i rozpocząć kolejny dzień z pozytywną energią.

Ulubiona przekąska w biurze?

W biurze jest tyle przekąsek… nie mogę się zdecydować. Ale czasami mamy wegańskie pączki od Brammibal's, są najlepsze! 👌

Masz ulubiony cytat, którym chciałabyś się z nami podzielić?
„Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, na co trafisz”. -Forrest Gump
To świetny film, z wieloma pomocnymi cytatami. Jeśli jeszcze go nie widziałaś, obejrzyj bo warto! Myślę, że niektóre rzeczy przychodzą nam łatwo, a inne nie. Nigdy nie powinno się niczego żałować i należy być otwartym na nowe wyzwania.

@AVAMAY_PL

Śledź naszą przygodę na Instagramie

OBSERWUJ NAS