Hura! Nasze mydła w proszku są już dostępne!

Poznaj ekologiczne mydło do rąk w ulubionym zapachu od AVA & MAY i dowiedz się, dlaczego nie zechcesz używać już żadnego innego
Hura! Nasze mydła w proszku są już dostępne!
Carla Schmidt
Carla
przeczytasz w  min
Jeśli pojawiło się w Twojej głowie pytanie: „Sproszkowane mydło?”...

… to rozwiejemy wszelkie wątpliwości! Mydło w proszku nie oznacza, że należy myć ręce proszkiem, ale że można samodzielnie wymieszać je z wodą. Ma to ogromne zalety dla Ciebie i dla ochrony środowiska!

Na czym polega fenomen takiego rozwiązania?

W przeciwieństwie do konwencjonalnych mydeł do rąk nie używamy mikroplastików. Zwracamy również uwagę na naturalne składniki, które nie szkodzą ani Tobie, ani środowisku. Stosując nasze mydło w proszku, oszczędzasz nie tylko na jednorazowym plastiku (saszetki nadają się do recyklingu), ale także redukujesz CO2 w całym procesie produkcyjnym i podczas wysyłki. Otrzymujesz produkt w pełni zrównoważony, ale możesz również liczyć na delikatne oczyszczenie, które zostało przetestowane pod kątem dopasowania do skóry i utrzymuje naturalną równowagę wilgoci. Dodatkowo, zapachy naszych bestsellerów i ich wspaniałe kolory będą mogły zagościć na stałe w Twojej łazience!

Jak powstał produkt?

Z dużym wyprzedzeniem, bo opracowanie formuły zajęło około roku intensywnej pracy. Dlaczego tak długo? Cóż, nie lubimy iść na kompromis, a chcieliśmy stworzyć wszechstronny, wysokiej jakości i zrównoważony produkt. Viktoria z działu zakupów zna trochę więcej szczegółów z procesu tworzenia:

„Szczególnym wyzwaniem było stworzenie mydła w proszku, które byłoby bardziej perłowe niż pudrowe, aby proces przygotowania był dla klientów bardzo łatwy i przyjemny. Następnie trzeba było oczywiście określić ilość składników i udoskonalić wrażenia zapachowe i kolor.


Dużo serca włożyliśmy również w zestaw Discovery, by dzięki niemu można było bezpośrednio odkryć wszystkie właściwości i funkcje naszego mydła. Staraliśmy się, aby opakowanie było jak najbardziej bezpieczne, ale minimalne i ekologiczne. Było warto, bo jesteśmy dumni z efektu końcowego i bardzo szczęśliwi. Mamy nadzieję, że pokochasz nasze mydło w proszku równie mocno!”

 


Cztery do wyboru!

I każdy z nich czeka na Ciebie! Bestsellerowe zapachy, które podczas mycia rąk pozwolą Ci na chwilę małej przyjemności:

  • Bahamas - Kokos | Monoi | Wanilia
  • Persia - Figa | Jaśmin | Neroli
  • Aruba - Liczi | Magnolia | Wanilia
  • Maldives - Nuty wodne | Wetyweria | Biała Orchidea

Polecamy rozpoczęcie przygody z naszym zestawem startowym, w którym otrzymasz wszystkie 4 zapachy do wypróbowania, oraz pasujący szklany dozownik na mydło. Oznaczenie z tyłu ułatwia napełnianie i wymieszanie mydła. A dodatkowo po prostu prezentuje się wspaniale!

Oczywiście możesz również użyć własnego dozownika i skorzystać jedynie z saszetek w zestawach: Discovery, Tropical, Legendary i Island Dreams.
Jeśli twoje ulubione zestawy zapachowe nie zostały ujęte, dzięki kreatorowi Mix&Match, stworzysz własną kompozycję i zamówisz to, na co masz ochotę.

Jakie to łatwe!

Przygotowanie mydła? Bezproblemowe!

Wystarczy wlać 185 ml ciepłej wody do odpowiednio dużego dozownika (lub do poziomu oznaczonego z tyłu dozownika od AVA & MAY). Następnie dodać całą zawartość saszetki, zostawiając trochę miejsca w butelce. Teraz energicznie potrząsaj dozownikiem przez minutę, a następnie odczekaj 30 minut, aż piana opadnie. To tyle! Twoje mydło do rąk jest gotowe.

Pytania?

Wszystkie niezbędne informacje w naszej sekcji FAQ lub zapytaj w komentarzu. Jesteśmy naprawdę ciekawi jak spodobają się nasze nowości!

 

@AVAMAY_PL

Śledź naszą przygodę na Instagramie

OBSERWUJ NAS